Про каву з Руанди


Всього на території Руанди розташоване 30 великих кавових плантацій, це досить мало, у співвідношенні до світового кавового виробництва. Всі насадження розташовані на заході країни в околицях столиці Руанди – Кігалі. На сході вирощувати каву заборонено законом, так як там розташований національний парк. Весь урожай кави, зібраний у цій країні, проходить миту обробку на одній станції, яка є монополістом. Зібрані кавові ягоди приймаються на станцію виключно в день збору врожаю (вважається, що після 12 годин на зірваній ягоді починається процес ферментації, а це може погано впливати на смак напою).


З одного боку, монополізація обробки кави в Руанді, придушує права дрібних фермерів та обмежує їх у свободі вибору. З іншого ж боку, ця станція має дуже жорсткі критерії контролю якості, тому кава Руанди так цінується.


Вперше кава в Руанді з'явилася в 1907 році, коли її сюди завезли німецькі місіонери. Але початком масового вирощування кави можна вважати 1930 рік, коли сюди прийшли бельгійські колоністи. Бельгійці намагалися вирощувати каву в Руанді в обов'язковому порядку на всіх можливих ділянках землі. Але досить довго кава з Руанди асоціювалася з низькою якістю, оскільки в країні не було достатньо розвиненої інфраструктури для обробки зібраного врожаю.


Але після громадянської війни в 1990 році новий уряд зробив величезний акцент на кавову галузь. Після цього в індустрію кави Руанди було вкладено чимало коштів і сил. З роками це дало свої плоди, і зараз арабіка з Руанди вважається однією з найбільш високоякісних сортів арабіки з Африки. Кава з Руанди не рідко перемагає на різних світових кавових конкурсах. І все більше і більше кавових магазинів хочуть бачити цю арабіку в своїй лінійці.


У лінійці KREDENS CAFE також представлена така кава. Rwanda Muhondo - кава із тривалим ароматом жовтих фруктів (алича, жовта слива) та соковитим смаком сушеної вишні та чорниці. Насичене та округле тіло. Післясмак у цієї кави тривалий та приємний. Відчутні курага та печене яблуко. Обсмажено від еспресо

Rwanda Mabanza - кава із делікатним ароматом печеного яблука та гречаного меду. Із смаком стиглої груші, темної сливи та меду. З лимонною кислинкою та цитрусовим післясмаком. Світла обсмажка, під фільтр.


Останні пости

Дивитися всі