Кава по-ірландськи


Кава по-ірландськи винайдена понад сто років тому шеф-кухарем Джо Шеріданом, який працював в аеропорту “Шаннон” в Ірландії. Він побачив, що люди, з літака, який був змушений повернутися через непогоду, хочуть зігрітися. Тому додав до звичайної кави трішки ірландського віскі. А коли люди запитали, як називається такий напій, Джо відповів “кава по-ірландськи”.Свою всесвітню популярність напій отримав завдяки журналісту, що був одним із тих пасажирів.


Кава по-ірландськи (irish coffee) – складається з гарячої чорної кави, ірландського віскі, коричневого цукру і збитих вершків. Родзинка цього коктейлю – контраст кави і віскі та поєднання гарячого напою та холодних збитих вершків.

Правильне приготування кави по-ірландськи трохи складне, але дотримуючись точних пропорцій можливо приготувати айріш каву і вдома. Весь посуд та предмети, до яких торкатимуться вершки, повинні бути кімнатної температури, інакше вони можуть згорнутися. Використовуйте краще класичний віскі, він додасть більш яскравий смак каві.


Рецепт кави по-ірландськи від KREDENS CAFE:

Фільтр-кава - 100 мл

Віскі Jameson- 45 мл

Цукор тростинний - 5г

Вершки - 50 мл


Фільтр каву та цукор наливаємо у стакакн та добре перемішуємо до повного розчинення. Додаємо віскі та перемішуємо.

Вершки збиваємо у шейкері. Беремо барну ложку (або чайну) та обережно вливаємо вершки на каву, аби вони не осіли. Напій готовий, смачного!


Останні пости

Дивитися всі