top of page
  • Фото автораVolodymyr

Який пуровер Hario V60 обрати?

Оновлено: 27 трав. 2023 р.


Японська компанія Hario, що спеціалізується на скляному посуді, має у своєму асортименті пластикові, керамічні та металеві воронки V60. Чим же вони відрізняються і яку з них обрати?


Потрібно зазначити, що компанія є лідером у виготовлені скляного термостійкого посуду. Це скло отримують із очищених мінералів, а сама фабрика працює на електричній системі опалення, що мінімізує негативний вплив на довкілля. І попри це, найпопулярнішою воронкою V60 стала керамічна. Саме оригінальна (найперша) воронка V60 була виготовлена з японської порцеляни, завдяки якій пуровер виходить блискучим та без розводів.

Керамічний пуровер - класика, його зручно тримати в руках, виглядає він дуже стильно, проте не завжди практично. Такий девайс важко та небезпечно перевозити чи подорожувати з ним.

Пластикові пуровери вже практичніші у подорожах, сам пластик є сертифікованим та не залишить відтінок смаку напою. Таку воронку легше прогрівати, аби температура була рівномірною. Та і якщо десь впаде сам пуровер - не так страшно. Металеві воронки ідеально підходять для подорожей, адже за її цілісність зовсім не страшно. Призначена вона для покращення екстракції. Проте саме металеві пуровери V60 коштують найдорожче. Вони покриті особливим матеріалом, аби бути максимально недоторканим до смаку напою. І з цим потрібнобути досить обережним, адже поцарапавши девайс, смак напою може мати металевий присмак.


Порівнюючи таких три пуровери, перевагу хочеться віддати пластику. Вона практичніша ніж керамічна, її важче зламати чи розбити. І не так сильно може нагрітись, як металева. Обпектися пластиковою воронкою практично неможливо. І ціна такого девайсу значно нижча.

Проте чемпіони Brewers Cup по всьому світу для виступів обирають саме класичні білі керамічні пуровери V60. Чи справа у іміджі, чи у смаку - вирішувати вам. Незалежно від того, який з пуроверів оберете ви, лише за допомогою експериментів та постійного вдосконалення можна дійти до ідеально, чистого смаку вашої кави!

236 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page